Otvorená pracovná pozícia v LIKO-S

TECHNIK-PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY INTERIÉROVÝCH SYSTÉMŮ

Typ uväzku
Full-time
Adresa
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna, Česko

Jste samostatný, důsledný, zodpovědný technik s citem pro detail? Máte minimálně SŠ vzdělání s technickým zaměřením a dokážete se orientovat v technických výkresech? Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, tak se nám neváhejte ozvat.

KOHO POTŘEBUJEME?

Pokud jste samostatný, důsledný, zodpovědný technik s citem pro detail, bude pro nás hračka, naučit Vás naše technologie.

Očekáváme:

  • tah na branku a ochotu učit se,
  • min. SŠ vzdělání s technickým zaměřením,
  • zkušeností na této nebo obdobné pozici výhodou,
  • orientace v technických výkresech,
  • komunikace v AJ, NJ výhodou,
  • ŘP skupiny B.

CO VÁS ČEKÁ?

Čeká vás důležitá role propojení obchodu s výrobou. Na pozici přípraváře výroby interiérových systémů jste ten, kdo odsouhlasí a potvrdí zadání od našich obchodně-technických týmů, a zajistí kvalitní vstupy pro výrobu.

  • Přijímání objednávek pro výrobu od našich obchodně-technických týmů, jejich kontrola a předání do výroby.
  • Příprava výrobních příkazů.
  • Objednávky materiálu pro atypické prvky.
  • Trvalé zlepšování, inovace a zkracování procesů.
  • Komunikace s interními zákazníky.

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Práci v rodinné firmě s více jak 25letou tradicí.
  • Práci ve výrobě prosklených a dveřních elementů, které exportujeme do všech zemí světa.
  • Práci s moderními technologiemi.
  • Kvalitní a zdravé stravování.
  • Výborné snídaně a dotované obědy každý den, nebo stravenky v hodnotě 80,- Kč.
  • Kvalitní pracovní oblečení
  • Výuka jazyků – odborná angličtina.
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům.
  • Ve zdravém těle, zdravý duch, dotovaná Multisport karta.
  • Mimořádné odměny – svatba, dítě. výročí u firmy, doporučení nového kolegy, životní jubileum.
  • Mzda v rozmezí 30.000,- až 35.000,- Kč, dle výkonů výroby,
  • A jako bonus – skvělý tým lidí, který se do práce těší!
  • Věříme v nejvyšší kvalitu produktů a služeb.

Nástup: dohodou

Těšíme se na setkání s Vámi.

BUDUJEME "HAPPY AND GREEN COMPANY"

www.liko-s.cz

          Jan Musil

          Ředitel divize Iteriors
Jan Musil

Zdielať príležitosť

FacebookLinkedInE-mail