Otvorená pracovná pozícia v Forbes

Account Executive/Traffic Manager

Typ uväzku
Full-time
Adresa
Revoluční 724, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

Jako náš nový kolega/kolegyně na pozici Account Executive budete nepostradatelný článek zejména z hlediska zajištění komunikace uvnitř týmu a poskytování významného supportu jak klientské straně, tak našim obchodním manažerům.

Získáte cenné zkušenosti s nejen s fungováním médií, ale také budete mít informace a poznatky o nejnovějších trendech a technologiích z oblasti online reklamy. Uvítáme proto někoho, kdo se přirozeně zajímá o smysl své práce a chce i jejím prostřednictvím posouvat své schopnosti a dovednosti.

Náplň práce:

  • podpora obchodního týmu a jeho manažera
  • komunikace s klienty a mediálními agenturami
  • spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
  • správa reklamních kampaní
  • zpracování pravidelných reportů; sledování deadlinů
  • monitoring inzertních aktivit
  • práce s inzertním software

Požadujeme:

  • pokročilou práci s MS Office (samostatné vytváření grafů v Excelu a prezentací v PowerPointu)
  • týmového hráče, komunikativní osobnost
  • příjemné vystupování, vstřícnost, spolehlivost
  • časovou flexibilitu
  • analytické myšlení
  • fokus na detail
  • proaktivitu a chuť učit se novým věcem
  • min. SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné multimediální společnosti a stabilního leadera na českém trhu
  • vzdělávání a další podporu profesního rozvoje
  • služební notebook, mobilní telefon, 5 dní dovolené navíc, možnost homeoffice,
  • práci v přátelského týmu s neformální firemní kulturou
  • pracoviště: Revoluční 7, Praha 1

Zdielať príležitosť

FacebookLinkedInE-mail